Baccarat

Baccaratil on suur eelis mängijatel, kellel on hea mälu ja kes mäletavad kasvõi välja tulnud kaarte.

Kui algul tuleb ette palju kõrgeid kaarte, on loomulik, et kui veeretate, on teil väiksem oht ​​oma pööret halvemaks muuta.

Mängija jaoks, kes on tipus või mängib sellel, on asjad täpselt samad, mis mis tahes lihtsas ruleti kombinatsioonis selle vastandiga, selle eelisega, et maksu ei maksta.

Seetõttu on võimalik rakendada kõiki süsteeme, mida rakendatakse https://rootcasino-ee.com/ ruletile või kihlveomaja trente et quarante’ile.

Kuid on miinus, mis muudab püsivust ja häirib mängijat, asjaolu, et kui diiler kutsutakse, on ta mängust välja jäetud ja seda ei saa arvestada.

Tõenäosus maja võitmiseks baccarati mängus

Kuidas suurendada pankuri võimalust võidelda baccarati mängus

Kui punkt ei veeru, pole arveldamiseks palju võimalusi, kuid on kindel, et tal peab olema 5, 6 või 7, nii et kui diileril on punkt vähem kui 5, on parem võtta kaart.

Kui ots tõmbab, peab laud sel viisil reguleerima.

Kui diileril on null, 1 või 2, peab ta alati veerema.

Kui diileril on 3 ja ilmub 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 või 10, peab ta veerema, kui ilmutab 8, peab ta seisma, kui ilmutab 9, saab ta arveldada oma äranägemise järgi.

Kui diileril on 4 ja paljastab punktides 2, 3, 4, 5, 6 või 7, peab ta veerema, kui ilmutab 1, 8, 9 või 10, peab ta seisma.

Kui diileril on 5 ja ilmub 5, 6 või 7, peab ta veerema, kui ilmutab 1, 2, 3, 8, 9 või 10, peab ta seisma, kui paljastab 4, saab ta arveldada oma äranägemise järgi.

Kui diileril on 6 ja ilmub 6 või 7, peab ta veerema, kui ilmub 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9 või 10, peab ta seisma.

Kui diileril on 7, 8 või 9, ei tohi ta kunagi veeretada.

Vaatasime, milline peab olema diileri käitumine, et võita kõige rohkem koefitsiente.

Baccara mäng online-kasiino versioonis

Baccarat online Baccara ehk baccarat, mida mängitakse veebikasiinodes: alustamiseks pakutakse teile 3 erinevat panustamisvõimalust, panustage võitva mängija käele, panustage võitva panga omale või tehke viiki.

Võidab see, kelle käsi on väärtusega kõige lähemal kui 9. Viigiseisu korral tagastatakse kõik mängija kätte või pankuri kätte tehtud panused.

Kui panustate võrdsele mängule ja matši tulemus tõestab teie õigust, makstakse teie võidud 8: 1-le. Nii et mängimise alustamiseks peate panuse panema mängija käele või diileri käele või mängule. joonistama. Kui olete oma panuse otsustanud, klõpsake nuppu “MÄNGIGA”.

Pidage meeles, et veebikasiino baccarat’is saavad nii mängija kui ka edasimüüja oma mõlemad kaardikäed. Kooskõlas standardsete Baccarati reeglitega, st kolmanda kaardi saab kätte anda nii mängijale kui ka diilerile või mõlemale. Kui mõlema käe kaarte on kokku kuni kümme või rohkem, lahutage kümme, et teada saada oma käe väärtus.

Pin It on Pinterest

Share This