Süsteemi must / punane

see on lihtsalt võistlus värve: must ja punane. On 50-50 tõenäosus, et kas mustama või punane esile, sest pool tabelis on punane ja teine ​​pool on must. Täpne pealevõtmine õige värv, mis ilmub igal teisel rotatsiooni tulemusena viigiga. Seda silmas pidades, proovige järgmist

Mängib värvi. Kui te ei saada oma võidud ja lase oma esimese panuse järgmise rotatsiooni. Start läbi väikeste ja kui pisarad jätkuvalt suurendada oma panus, kui te ei saa endale lubada seda teha. Kui vastupidine juhtub, siis kahekordistada oma panus. Kui järgmise kihlvedu on sama tulemus, millega nõustute lüüa ja alustada uuesti. Kui hoiate võitnud, saada oma võidud ja ei puutu oma peamise panuse.

Muutuv värvid ei paranda oma võimalusi võita. Iga värv on sarnane võimalusi areneva iga rotatsiooni. Veider / tasane või madal / kõrge süsteemi saab kasutada.

“Seest Sirge-up viie numbrid” panuseid, kui kasum on 35-1 kohta võidud on vaja seda https://rootcasino-ee.com/ strateegia. Panused pannakse viis eraldi numbrid. Pea meeles, 0 ja 00 sisalduvad sisenumbrid et saate mängida.

Sünnipäevad, tähtpäevad või muu lemmik kuupäevad on tavaliselt valitud paljud inimesed. Vali mõni viis numbrit, nad kõik on sarnased võiduvõimalused. Vali mäng, kus minimaalne panus on nii madal kui $ 1 ja osta kiibid ulatudes $ 40. Piira ennast suhteliselt väike panused ei saa kahjustada. Selles süsteemis saab saab panustada oma õnne kahe järjestikuse juhtudel. Võidud ei ole nii kõrge.

Alustada pannes kiip viis nummerdatud, et nad on valinud. Korda sama protsessi, kuni sa õnnelik, oma kiibid on piisavalt hea kaheksa katseid. Kui pall langeb mõni teie numbrid, saate 35 kiipe. Nüüd põnevust on õhus.

Eraldage 35 kiipe üle viie numbrid, mida valida, mängides seitse kiipide üks number. Kui sa ikka õnnelik, oma kogukasum on $ 245.00.

Selleks ajaks, kui saad oma võidud ja stop. Minevik ja tulevik kaotust saab katta sularaha sa võitsid istungil. Samuti võite võtta oma võimalusi panustamata 100 kiibid sama viis numbrit olete valinud. Kui sa õnnelik, oma kogu kogud võib ulatuda $ 700.00!

Ükskõik tulemusi, see oli oma lõpliku rotatsiooni. Teades, millal lõpetada on omadus smart mängu. Palju edu.

Pin It on Pinterest

Share This